2014-2015 Kış Saç Modelleri

2014-2015 yılları kış aylarına girdiğimiz şu günlerde, kış ayları modasına uymak için sadece alışveriş yapmamız yeterli olmayabilir.

Yeni saç modelleri ile de kış aylarını modaya uygun geçirebiliriz. Her zaman olduğu gibi podyumda gördüğümüz çok sayıda saç modeli bu kış aylarında da bizi bekliyor. Sizler için bunların arasından kışa damgasını vuracağını tahmin ettiğimiz modelleri seçtik.

1. İlgisiz görüntü

Hızlıca hazırlanmış, aynaya bile bakmadan dışarı çıkmış gibi duran saç modellerini çok fazla görebiliriz. Yataktan kalktığı gibi sokağa çıkmış havasındaki bu saç modelini özel günlerde bile kullanabilirsiniz.

saç modelleri

2. Kahküller

Herkese uygun bir model olmasa da bu sene çok fazla görebiliriz, özellikle düz ve dalgalı saçları tercih edenler bu kış aylarında kahkül modellerinden birisini seçebilir.

kahkül modelleri

3. Kısa, kısa, kısa…

Her geçen gün kadınlar arasında yayılan kısa saç modelleri bu kış aylarında da gördüğü ilgiyi artırarak sürdürecek. Küçük bir önerimiz yüzde yüz emin olmadan saçlarınızı kestirmeyin.

kısa saç modelleri

4. Dalgalı uzun bob saç

Şu sıralar televizyonda sürekli dalgalı ve uzun bob saç modellerini görüyor olmalısınız. Tam aradığınız saç modeli bu olabilir, bunlara sahip olmak sanıldığı kadar zor değil.

bob saç modelleri

5. Renkli Kış

Eğer kalıpların dışına çıkmak istiyorsanız, okulunuz/işiniz buna uygunsa düşünmeden saçlarınızı renkli yapabilirsiniz, hem de hiç çekinmeden istediğiniz renge çevirebilirsiniz. Renkli saç modellerini bu kış çok sık görebileceğiz

Renkli saç modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir