3 Boyutlu Duvar Kağıtlarıyla Evinize Hayat Verin

Duvar kağıtları günümüz ev dekorasyon modasında çoğu zaman klasik duvar boyalarına tercih edilmeye  başlanan iyi bir ev dekorasyonu ile birleştirildiğinde çok hoş görünüm kazandıran dekoratif üründür. Badanaya göre daha az zahmetli, kirlenmesi daha zor ve fiyat avantajı gibi artıları nedeniyle tercih sebebidir. Ayrıca kaliteli bir duvar kağıdı uzun süre dayanıklılığını korur.

deniz-manzaralı-duvar-kağıtları

Günümüzde hemen her alanda olduğu gibi ev dekorasyon modası da sıkça değişmektedir.  Ev dekorasyonunda yeni modalardan birisi de 3d duvar kağıtları. Daha çok bilişim ve sinema sektöründen duymaya alıştığımız 3D ( 3 dimension – 3 boyut ) sözcüğü boyutun perspektif-derinlik kazanmasını sağladığını belirtir. Duvarlarınızda istediğiniz görüntüye derinlik kazandırabilmek ise 3D duvar kağıtları ile mümkün olmaktadır.

yeni-moda-3-boyutlu-duvar-kagidi-modelleri-ve-dekorasyonu-dekorasyon-onerileri

Örneğin Paris’e bir turistik gezinti yaptınız ve unutamadığınız güzel hatıralarınız oldu. Onu hatırlatan 3D Paris duvar kağıdı görüntüleri eşliğinde bir duvar kaplaması yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde çiçek gibi doğa desenler veya daha farklı figürler deneyebilirsiniz. Duvar kağıdındaki 3D resim ve figürler adeta sinema salonunu çağrıştıran etkileyici güzelliğe sahiptir.

-font-b-Wallpaper-b-font-font-b-Eiffel-b-font-font-b-Tower-b-font

Paris’e kadar gidemediniz ama Kız Kulesi manzaralı bir 3D duvar kağıdı sizde vapur gezintisindeymiş gibi bir etki bırakacaktır.

pr_01_4616_max

3D duvar kaplamalar; ev veya iş dekorasyonun da rahatlıkla kullanılabileceği gibi büyük panolarda, fuar stantlarındaki tanıtımlarda etkileyici olması için kullanılabilir. Bu 3 boyutlu duvar kağıtları renk zenginliği dışında çeşitli kalitede modellere de sahiptir.

ek_1

 

İŞTE BAZI 3 BOYUTLU DUVAR KAĞIDI ÖRNEKLERİ

2014-en-seçkin-3-boyutlu-duvar-kağıdı-modelleri-18

3-boyutlu-duvar-kagitlari-c85

3d-orman-manzarası-duvar-kağıdı

green bedroom

Duvar-Kağıdı-Dekorasyonu-6

duvar-sanatı-ile-duvar-kağıdı-dekorasyonu-3-550x283

fotoğraf-baskılı-duvar-kağıdı_1-600x356

harika-uc-boyutlu-duvar-kagidi-markalari

yeni-moda-3-boyutlu-duvar-kagidi-modelleri-ve-dekorasyonu-dekorasyon-onerileri

 

 

 

 

3 Boyutlu Duvar Kağıtlarıyla Evinize Hayat Verin

için 1 yorum yapılmış
  1. Oktay Keskin diyor ki:

    Kompozit bir duvara yapıştırmak istiyorum, yükseklik 2.70 genişlik 4 metre.
    Not : Yapıştırlmak istenen bu 3d resimler duvarda silinebilinirmi, hafif su gelse etkilenirmi özellikleri nelerdir ? metre fiyatlarıyla bilgi verebilirseniz menmun olurum.

    iyi çalışmalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir