50 Liraya Kendi Fitness Salonunuza Sahip Olun

Eğer bir fitness salonu üyeliğiniz varsa bu iyi birşeydir. Ancak fitness salonuna verecek paranız yoksa bu tatsız durumu kendi lehinize çevirmelisiniz.

Sporun sağlık açısından ne kadar önemli olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Sağlık haricinde, insanın fit bir vücutla kendini daha iyi hissetmesi, kendine olan güveninin artması, daha mutlu ve başarılı bir hayat sürmesi de spora bağlıdır. Bu durum gayet açık olarak bir çok ortamda dile getirilmiştir. Eğer gerçekten sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak istiyorsanız yüzlerce lirayı her ay gidip pahalı fitness salonlarına vermek zorunda değilsiniz. Evinizi oldukça cüzi fiyatlara bir fitness salonuna çevirmeye hazır olun.

1. Delta Atlama İpi

İp atlamanın bir çocuk oyunu olmadığını ve boksörlerin bile sürekli olarak yaptığı bir egzersiz olduğunu unutmayın.

delta

 

Delta Atlama İpi 3.49 TL


2. Cosfer Vinly Dambıl

Sarkmış kollar ne erkeklerde ne de kadınlarda hoş görünmüyor inanın.

dambil

 

Ürünün kilo seçeneklerine göre farklı fiyatları bulunuyor ancak 2 KG’lik bir dambıla sadece 5.49 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Cosfer Vinly Dambıl


3. Sportica Pilates Topu

Modern dünyanın sporu Pilates’e başlamak çok kolay. Üstelik sürekli olarak televizyonlarda ücretsiz eğitimler de yayınlanıyor.

pilates-topu

 

Sportica Pilates Topu 3,93 TL


4. Delta Yaylı Çiftli

Kollarınızın dirsek altı kısımlarını dambıl ile geliştirebileceğiniz gibi yaylı çiftli ile de oldukça iyi geliştirebilirsiniz.

Spor_1091967

 

Delta Yaylı Çiftli 3,99 TL


5. Delta Kauçuk Sık Sık

Bir diğer kol geliştirme aracı da sık sıklardır.

Spor_1527895

 

Delta Kauçuk Sık Sık 4,99 TL


6. Cosfer Termal Zayıflama Kemeri

Egzersiz yapmaktan yorulup dinlenmeye çekildiğinizde dahi vücudunuzun çalışmasını istiyorsanız termal zayıflama kemeri imdadınıza koşabilir.

Spor_4909211

 

Cosfer Termal Zayıflama Kemeri 5,90 TL


7. Proform Twister Bel İnceltici Disk

Ağırlıklı disk hareketleri ile belinizi çalıştırabilir daha ince bir bele ve düzgün hatlara sahip olabilirsiniz.

Spor_3420672

 

Bel İnceltici Disk 6,35 TL


8. Butterfly ABS Yeni Nesil Kas Çalıştırıcı

Sürekli olarak egzersiz yapamıyorsanız bu cihazı kullanarak günlük egzersizlerinize destek sağlayabilirsiniz. Ancak tamamen cihazı kullanarak fit bir vücuda kavuşmak neredeyse imkansızdır.

Spor_4144934

 

Butterfly ABS 12,99 TL


Gördüğünüz gibi aslında fit bir vücuda kavuşmak o kadar da pahalı bir iş değil, yeter ki bu konuda isteğiniz ve arzunuz olsun. Lütfen fitness salonlarının pahalılığını bahane etmeyelim ve düzenli spor yaparak daha mutlu ve sağlıklı bir yaşama kucak açalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir