Hollandalı Müşteriye Kanadalı Otelden Sürpriz

Annelies Vredeveldt adlı Hollandalı psikoloğun bir zaafı var. Her gittiği yere pelüş köpeğini de götürüyor.

kanadali-hotel

 

Annelies, köpeğine Boris adını taktığını ve geceleri onsuz uyuyamadığını söylüyor.

boris

 

Dutch Hayvan Koruma Derneği üyesi olduğunu söyleyen Annelies, Boris’i yıllar önce edindiğini, onunla her yere seyahat ettiğini ve asla onsuz uyuyamadığını belirtiyor. Yakın tarihlerde, iş için, İngiliz Kolombiyasına gittiğini ve Boris’i odasında kaybettiğini, bulmak için ise tüm odanın altını üstüne getirdiğini anlatıyor.

Otel yetkililerine de danışan Annelies, oda görevlilerini de devreye sokarak Boris’in bulunması için adeta seferberlik ilan etmiş ancak hiç bir sonuç elde edememişler. Annelies durumu kabul ederek Hollanda’ya dönmek zorunda kalmış.

Bu olaydan 2 hafta sonra, Annelies içinde Boris’in ve Kanadalı otel yetkililerinin hazırladığı fotoğrafların bulunduğu bir paketle karşılaşmış.

otel

“Sevgili Dr. Vredeveldt,

Pelüş köpeğinizi bu kadar geç bulduğumuz için özür dilerim. Boris’in Kanada bayramı çerçevesinde hoşça vakit geçirdiğinden eminiz. Ayrıca tüm çalışanlarımızın ,Boris’i ülkemizin bu özel gününde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu bilmenizi isteriz.”

Kutudan Boris ile beraber çıkan sürpriz fotoğraflar.

boris1

Çalışanlar, Borisin güzel manzaraları görmesini sağlamışlar.

boris

Hatta öyle ki hoş sahil kasabası Veranda’yı bile ziyaret etme fırsatı elde etmiş.

veranda

Boris, Kanada Günü’nü ailesinden uzakta geçirmiş ancak, otel çalışanları yabancılık çekmemesi için ellerinden geleni yapmışlar.

boris4

 

Annelies, fotoğrafları gördüğünde, nişanlısı ile gülme krizine girdiklerini anlatıyor.

boris5

Hollandalı psikolog, seyahat dostuna kavuşabildiği için otel yetkililerine ve çalışanlarına çok minnettar olduğunu belirtirken insanların ne kadar kibar, düşünceli ve eğlenceli olduğunu gördüğünü ve çok mutlu olduğunu belirtiyor.

boris6

Annelies, fotoğrafları ve mektubu Imgur hesabından paylaşırken etiket olarak ta ” Aman Tanrım Kanadalılara Bayılıyorum” etiketini kullanmış.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir