Jennifer Lawrence’ın Güzellik Tüyoları

Sade ama şık tarzı ile katıldığı her davette kendisinden söz ettiren güzel yıldız Jennifer Lawrence’ın güzellik tüyolarını sizler için hazırladık.

24 yaşındaki Amerikalı oyuncu özellikle geride bıraktığımız 2014 yılında katıldığı davetlerde aykırı tercihler yapmamasına rağmen dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Çok sade tercihler yapan Lawrence, bu tercihlerine rağmen güzelliğinden taviz vermeyen hali ile beğeni toplamakta.
Güzel oyuncu katıldığı davetlerde dekolte kıyafetler tercih etmesine rağmen dekolteyi sınırlı tutmakta. Bu sayede sıradanlıktan kurtulurken çekiciliğinden taviz vermiyor. Bununla ilgili bir görüntü Kasım ayında New York’ta katıldığı bir davetten ayrılırken. Klasik tarda kırmızı elbisesi ve uzun siyah ceketi ile; dekoltesi ile ön plana çıkacak kadar fazla değil.

jennifer lawrence kıyafet seçimi

Jennifer Lawrence kamera önünde tüm detaylarına verdiği özen ile dikkat çekiyor. Seçimleri üzerinde en küçük detayı bile gözden kaçırmayıp her detayda şıklığı seçen yıldızın tırnakları ile ilgili bir örnek:

jennifer lawrence tırnak bakımı

Kısa saç ile fark yaratıyor. Hemen her davette farklı model seçse de kısa saçlarından vazgeçmiyor. Kısa saç için ile yapılabilecek modelleri incelemek istiyorsanız Jennifer Lawrence’ı takip etmeniz yeterli olacaktır.

jennifer lawrence saç modeli

Jennifer Lawrence Fotoğrafları için tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir