Kennedy’yi Natalie Portman Canlandıracak

Cannes Film Festivalinde önemli bir filmin duyurusu yapıdı. John Frank Kennedy’nin hayatının anlatılacağı yeni bir film çekileceği ve bu filmde Natalie Portman’ın First Lady’yi canlandıracağı açıklandı.

Natalie Portman

Fransa’da şu anda deva eden Cannes Film Festivalinde gösterimdeki filmler kadar yeni bir film çekileceği haberi haberi de ilgi çekmeye başladı. Eski Amerika başkanlarından John Frank Kennedy’nin hayatının anlatılacağı biyografi tarzında Jackie isimli yeni film çekileceği, bu filmde John Frank Kennedy’nin eşi olan Jacqueline Kennedy’yi ise Natlie Portman’ın canlandıracağı açıklandı.

Natalie Portman

Variety dergisinin haberine göre Oscarlı ödüllü oyuncu Natalie Portman’ın başrolünü üstleneceği filmin yönetmeni ise Pablo Larrain olacak.

33 yaşındaki güzel oyuncu kariyerindeki Siyah Kuğu (Black Swan) filmi ile adından söz ettirmişti, bu filmde göstereceği performans ise şimdiden merak konusu.

Natalie Portman

Baştan sona bir hayat hikayesinden çok Kennedy’nin öldürülmesinden sonraki 4 günün anlatılacağı film ile ilgili meraklı bekleyiş ise sinema çevreleri tarafından çoktan başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir