Olimpos’da Ağaç Evlerde Güzel Bir Tatile Ne Dersiniz?

Yaz tatili izninizi almış fakat henüz gidecek yer bulamamışsanız size çok güzel bir önerimiz var. Karşınızda Olimpos, Kumluca’da bulunan tesisleriyle Kadir’in Ağaç Evleri.

agac_evler_olimposa_50_bin_turist_cekiyor_h23802

Kadir’in Ağaç Evleri tesisi, portakal ağaçları ve ağaçların tepesine kurulu ağaç evlerden oluşan mekanı,     eğlenmeyi, gezmeyi seven ve maceracı ruhunu hiç kaybetmeyen misafirleri için hazır bekliyor. Kadir’in Ağaç Evleri şuanda 300 kişiye hizmet verebilen,100 bungalov,15 kabin, 10 kalabalık odadan oluşan seçenekleri size sunuyor.

2010 yılında Washington Post‘da, dünyada görülmesi gereken 10 ilginç yer arasında yer alırken, 2011 yılında ise Los Angeles Times tarafından dünyanın en ‘cool’ 10 hosteli arasında ilk sırayı almış.

 

images                               18062011153018_Kadirs-Tree-Kouses-Agac-Evler03

 Kadir’in Ağaç Evlerini tercih ettiğini takdirde,dalış merkezi, kaya tırmanışı, Yanartaş mistik turu gibi aktivitelere de katılma olanağını elde etmiş oluyorsunuz. Aktiviteler konaklama ücretine dahil olmasa da, bu aktivitelerin olanağını sağlamış olmaları bile çok iyi bir başarı olarak değerlendirilebilir. Çünkü Kadir’in ağaç Evler’i tahmin ettiğiniz kadar pahalı değil. Odaların fiyatları, günlük 85 liradan 30 liraya kadar değişiyor.

Bizce bu yaz, farklı bir yaz tatili deneyimi yaşamak istiyorsanız Kadir’in Ağaç Evleri‘nden rezervasyonunuzu şimdiden yapın. Unutmayın ki, gündüzleri güzel Olimpos Denizi, geceleri ise ateş etrafında yapacağınız hoş sohbetler sizi çok ama çok rahatlatacak, bizden söylemesi :)

Eğer dikkatinizi çektiyse veya iletişim bilgilerini almak istiyorsanız, kendileri kadar güzel bir internet siteleri var:

http://kadirstreehouses.com/tr/

Herkese iyi tatiller :)

IMG_0652-800x600kadir_ev10

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir