Suşi Severlerin Sahip Olması Gereken 7 Aksesuar

Bazı insanlar için suşi sadece az pişmiş balık ve pirinç taneleri ile kaplanmış silindir yiyeceklerdir. Ancak bazıları ise suşiyi adeta bir yaşam biçimi olarak yaşamlarında bulundurmaktadırlar. Öyle ki onsuz yaşayamayacaklarını düşünürler. Siz de kendinizi suşi aşıkları arasında görüyorsanız, etrafınızı lezzet aksesuarlarıyla donatmaya hazır olun.

Suşi yemeyi bir ağız tadı, bir yemek yeme aktivitesinden ziyade hobi olarak görenlerin mutlaka incelemesi gereken 7 suşi aksesuarı

1. 3 Boyutlu Suşi Tabağı Kolyesi

sushi-plate-necklaceSuşi sevdalısı bir insanın bir tabak 3 boyutlu suşi tabağını kolye olarak kullanması ve kalbine yakın tutması hiç te abest olmazdı.

2. Bakır Suşi Yüzüğü

midring

 

Beyonce’nin de dediği gibi “Eğer onu seviyorsun bir yüzük takmalısın” Tamam belki yıllardır hayallerini kurduğunuz anda görmek isteyeceğiniz, göz alıcı ve büyük elmas taşlara sahip bir yüzük olmayabilir ancak kendinizi ifade etmek konusunda en az onun kadar başarılı olacaktır.

3. Sıcak ve Yumuşacık – Suşi Eldivenleri

living-royal-gloves-wanelo

 

Suşi eldivenleri sadece ellernizi sıcak tutmakla kalmayacak aynı zamanda onlara her baktığınızda kalbinizi de ısıtacaktır.

4. Suşi Havlu Seti

ur9b2vjdguylgznufse5

 

Favori plajınıza gidip güneşin tadını çıkarmak suşi havlu seti ile çok daha eğlenceli olacaktır.

5. Suşi Akıllı Telefon Kılıfı

sushi-motto-case

 

Aşıkları bilir ki suşi çatalla yenilmez! Suşisini çatalla yiyen biriyle aynı masada oturmak istemiyorsanız tek yapmanız gereken telefonunuzu ters çevirip görebileceği bir yere koymak olacaktır.

6. Suşi Temalı Tam Vücut Uyku Takımı

shelfies-sushi-jumpsuit (1)

 

Birbirinden lezzetli suşilerle bezenmiş uyku suitinin içinde kendinize daha huzurlu hissediceksiniz. Ancak bir uyarı, bu kıyafetlerle aç insanların bulunduğu bir ortamda gezinmemenizi tavsiye ederim.

7. Suşi Temalı Converse Ayakkabı

sushi-converse (1)

 

Hem Converse hem de suşi. Tarzınızı iki katına çıkarın.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir