Yırtık Kot ile Kombin Önerileri

Boyfriend Jeans olarak da geçen yırtık kotlar bu sene çok moda. Sizler için bu yırtık kot pantolonlarla kullanabileceğiniz önerilermizi hazırladık.

 

yırtık kot modası

Rahatlığınızdan taviz vermek istemiyorsanız aşağıdaki yırtık kot ile kombini tam size göre, siyah t-shirt ve tamamlayıcı siyah ağırlıklı ayakkabı ile rahatlığınızdan taviz vermeden şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

yırtık kot boyfriend jeans

Aynı rahatlığı yukarıdaki kadar sade değil de biraz daha gösterişili bir şekle sokmak isterseniz, desenli gömlek veya t-shirt ile biraz gece kıyafeti havasındaki aksesuarlar seçerek yırtık kot modellerinden birisini seçebilirsiniz.

yırtık kot boyfriend jeans

Yırtık kotunuz ile çok değil, biraz ciddi olmak isterseniz, örneğin işyerinizde kullanmak istiyorsanız, sade ceketler ve spor ayakkabı ile gayet rahat kullanabilirsiniz.

yırtık kot boyfriend jeans

Siyah yırtık kot sizi iddialı göstermeye yetecektir, onu seçtiğiniz bebek mavisi gibi pastel renklerde ceket, hırka gibi üst seçimi ile desteklerseniz ortaya çok şık bir görüntü çıkacaktır.

yırtık kot boyfriend jeans

Eskitilmiş yırtık kotunuz için özellikle bahar aylarında kalın çizgili t-shirt, kazak veya sweatshirt seçerek rahatlıkla şıklığa aynı anda sahip olabilirsiniz.

yırtık kot boyfriend jeans

Güneşli bir havada veya yüksek ışıklı bir iç mekanda seçeceğiniz parlak üst ile yırtık kotunuz sade ama şık bir kombin olacaktır.

yırtık kot boyfriend jeans

İş yeri gibi ciddi giyinmeniz ortamlarda klasik pantolonunuzun yerine abartılı olmayan yırtık kotunuzu giyerek şıklık dersi verebilirsiniz.

yırtık kot boyfriend jeans

Açık havalarda yırtık kotunuz ile denizci tarzı kırmızı, mavi çizgili gömleğiniz gayet uyumlu olacaktır.

yırtık kot boyfriend jeans

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir